Specjalista ds. systemu ERP - Dolnośląskie (Wrocław)

Miejsce pracy
Nr ref
Specjalista ds. systemu ERP - Wrocław
Forma zatrudnienia
Twoja następna firma to

Pneumat System Spółka z o.o.,
której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca
  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – powyżej 40 lat doświadczenia i ponad 160 pracowników
  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników
  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy
  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w karierze zawodowej
  • Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań
Twoje następne stanowisko to

Specjalista ds. systemu ERP

na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

  • wsparcie użytkowników oraz rozwiązywanie bieżących problemów z systemem ERP,

  • diagnozowanie problemów, monitorowanie, utrzymanie i konfigurowanie systemu,

  • udział w projektach rozwojowych systemu Dynamics NAV,

  • tworzenie nowych funkcjonalności systemu,

  • utrzymanie, konfigurowanie, testowanie i implementowanie zmian w systemie,

  • optymalizacja i rozwój integracji z systemami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi,

  • weryfikacja, wprowadzanie oraz analiza danych systemu,

  • nadzór nad procesami systemowymi i kontrola integralności poszczególnych modułów,

  • współpraca z działem sprzedaży, produkcji, logistyki, magazynu,

  • analiza i specyfikacja potrzeb biznesowych w zakresie utrzymania i rozwoju systemu,

  • koordynowanie zgłoszeń na platformie zgłoszeniowej, ustalanie priorytetów, komunikacja z użytkownikami,

  • prowadzenie dokumentacji, tworzenie instrukcji, szkolenie użytkowników,

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami, odbiór zleconych funkcjonalności.

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

Przede wszystkim chęci!
Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy z systemem ERP Dynamics NAV (minimum rok),

  • dobra znajomość architektury systemu MS Dynamics NAV 2018,

  • umiejętność programowania w języku C/AL,

  • umiejętność tworzenia raportów w SQL Report Builder,

  • dobra znajomość MS SQL Management Studio oraz języka SQL,

  • znajomość procesów biznesowych w obszarach sprzedaży, produkcji, logistyki, magazynu,

  • wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Spełniasz wymienione cechy? – zaaplikuj!

Twój zysk

  • zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dostęp do opieki medycznej,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy,

  • program poleceń pracowniczych,

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę,

  • lekcje języka angielskiego (dla Ciebie i osoby towarzyszącej), a także niemieckiego i hiszpańskiego na platformie etutor.

Upload requirements
Zgody