Specjalista ds. systemów IT - Wrocław

Miejsce pracy
Nr ref
Specjalista ds. systemów IT
Forma zatrudnienia
Twoja następna firma to

Pneumat System Spółka z o.o.,
której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca
  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – 42 lat doświadczenia, ponad 160 pracowników
  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników
  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy
  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w Karierze Zawodowej
  • Dbałość o bezpieczeństwo oraz komfort pracy każdego z Naszych Pracowników
Twoje następne stanowisko to

na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

  • wsparcie użytkowników oraz rozwiązywanie bieżących problemów z systemami ERP, CRM, WMS, B2B
  • analiza i specyfikacja potrzeb biznesowych w zakresie utrzymania i rozwoju systemu
  • weryfikacja, wprowadzanie, oraz analiza danych systemu
  • udział w projektach wdrożeniowych
  • współpraca z działem sprzedaży, produkcji, logistyki, magazynu
  • prowadzenie dokumentacji, tworzenie instrukcji, szkolenie użytkowników
  • nadzór nad procesami systemowymi i kontrola integralności poszczególnych modułów

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

Przede wszystkim chęci!
Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości podstawowych procesów biznesowych w organizacji
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność konstruktywnej pracy w zespole
  • umiejętność twórczego rozwiązywania problemów przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych
  • zdolność analizy i przejrzystego opisu procesów biznesowych

Mile widziane są

  • doświadczenie w pracy z systemem ERP Dynamics NAV
  • znajomość procesów biznesowych w obszarach sprzedaży, produkcji, logistyki, magazynu
  • znajomość silnika MS SQL oraz języka SQL – mile widzane
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • prawo jazdy kategorii B

Spełniasz wymienione cechy? – zaaplikuj!

Twój zysk

  • możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych
  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniowy oraz współpracę z naszymi Ekspertami
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karnetów sportowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • darmowy parking
  • praca w godzinach 8:00-16:00
  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych – technicznych oraz sprzedażowych
  • stałe podnoszenie własnych kompetencji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności)

Upload requirements
Zgody