Specjalista ds. personalnych - Dolnośląskie (Wrocław)

Miejsce pracy
Nr ref
Specjalista ds. personalnych - Wrocław
Forma zatrudnienia
Twoja następna firma to

Pneumat System Spółka z o.o.,
której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca

  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – ponad 40 lat doświadczenia, ponad 160 pracowników

  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników

  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy

  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w karierze zawodowej

  • Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań

Twoje następne stanowisko to

Specjalista ds. personalnych,
na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

  • Prowadzenie pełnego procesu rekrutacji,
  • Analiza potrzeb rekrutacyjnych, docieranie do najlepszych kandydatów z zastosowaniem najskuteczniejszych metod rekrutacyjnych,
  • Wsparcie procesu onboardingu,
  • Wdrażanie i monitorowanie systemów motywacyjnych,
  • Organizacja spotkań wewnętrznych i szkoleń,
  • Przygotowywanie materiałów komunikacyjnych,
  • Współuczestniczenie w projektach z obszaru HR,
  • Wsparcie w prowadzeniu spraw pracowniczych w zakresie administracji kadrowo-płacowej,
  • Prowadzenie akt osobowych i archiwum wewnętrznego,
  • Kontrola ważności badań lekarskich,
  • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień z zakresu HR na potrzeby firmy oraz instytucji zewnętrznych,

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

Przede wszystkim chęci!
Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu kandydatów i samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Umiejętność prowadzenia rozmów rekrutacyjnych
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Samodyscyplina oraz duża motywacja do realizowanych zadań
  • umiejętność wykorzystywania MS EXCEL w automatyzacji codziennej pracy

Spełniasz wymienione cechy? – zaaplikuj!

Twój zysk
  • praca w godzinach 8:00 – 16:00,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • szeroką pomoc w procesie wdrożenia,
  • szkolenia dla nowozatrudnionego pracownika,
  • stabilną i atrakcyjną pracę w firmie o mocnej pozycji w branży,
  • regularność i terminowość wypłat,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej,

Upload requirements
Zgody