Sekretarka (Wrocław)

Miejsce pracy
Nr ref
Sekretarka
Forma zatrudnienia
Twoja następna firma to

Pneumat System Spółka z o.o.,
której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca

  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – powyżej 40 lat doświadczenia i ponad 160 pracowników

  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników

  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy

  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w karierze zawodowej

  • Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań

Twoje następne stanowisko to

Sekretarka,
na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

  • organizacja pracy Sekretariatu,
  • realizacja bieżących zadań Zarządu,
  • współpraca z poszczególnymi działami w Firmie,
  • organizacja podróży służbowych, spotkań biznesowych, narad, obsługa gości, itp.,
  • nadzór nad efektywnym przepływem informacji i dokumentów w Firmie,
  • zaopatrzenie Biura w artykuły biurowe, spożywcze, itp.,
  • dbanie o pozytywny wizerunek Firmy,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • obsługa i koordynacja połączeń telefonicznych,
  • obsługa urządzeń biurowych.

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

Przede wszystkim chęci!
Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 1 rok.
  • Znajomość języka angielskiego, na poziomie min. B2 - warunek konieczny.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Samodzielność, inicjatywa, przedsiębiorczość i dobra organizacja pracy.
  • Nienaganna prezencja oraz wysoki poziom kultury osobistej.
  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane są
  • Dobra znajomość języka włoskiego i/lub niemieckiego.
  • Doświadczenie w obszarze ochrony danych osobowych ( pełnienie funkcji IOD).

Spełniasz wymienione cechy? – zaaplikuj!

Twój zysk
  • zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dostęp do opieki medycznej,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy,
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę,
  • pyszną kawę.

Upload requirements
Zgody