Regionalny doradca ds. techniczno-handlowych – praca mobilna - Dolnośląskie (Wałbrzych, Wrocław, Świdnica)

Miejsce pracy
Nr ref
Regionalny doradca ds. techniczno-handlowych Dolnośląskie
Forma zatrudnienia
Twoja następna firma to

Pneumat System Spółka z o.o.,
której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca
  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – 44 lat doświadczenia, ponad 160 pracowników
  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników
  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy
  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w karierze zawodowej
  • Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań
Twoje następne stanowisko to

Regionalny Doradca ds. techniczno-handlowych, na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

  • kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie pneumatyki przemysłowej
  • promowanie oraz sprzedaż produktów
  • kontrola rynku potencjalnych Klientów
  • pozyskiwanie oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych, prowadzących do kompleksowej obsługi Podmiotów
  • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi Kontrahentami
Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

Przede wszystkim silnej motywacji oraz chęci rozwoju! Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego lub technicznego wyższego
  • min. 2 letniego doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków w branży technicznej/przemysłowej
  • zdolności do sprawnego przyswajania wiedzy o charakterze technicznym
  • zdolności budowania długotrwałych relacji z biznesowych
  • motywacji do osiągania wyznaczonych celów, determinacji i skuteczności
  • samodzielności w działaniu
  • aktywnego prawa jazdy kat. B
  • ambicji do sięgania „po więcej”
Mile widziane są
  • zdolności negocjacyjne;

  • znajomość programów pakietu Office lub chęci do ich poznania

  • umiejętności prowadzenia spotkań z potencjalnymi nabywcami poprzez prezentacje firmy oraz produktów

Spełniasz wymienione cechy? – zaaplikuj!

Twój zysk
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanych umiejętności oraz premii od osiąganych wyników sprzedażowych)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych – technicznych oraz sprzedażowych
  • stałe podnoszenie własnych kompetencji zawodowych
  • dofinansowanie do Benefitów – karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna
  • niezbędna narzędzia pracy – samochód służbowy z możliwością wykorzystywania go do celów prywatnych, telefon komórkowy, laptop/tablet,

Upload requirements
Zgody