Product Manager – narzędzia pneumatyczne

Nr ref
Product Manager – narzędzia pneumatyczne - oddział
Forma zatrudnienia
Twoja następna firma to

Pneumat System Spółka z o.o.,
której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca

  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – ponad 40 lat doświadczenia, ponad 160 pracowników

  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników

  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy

  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w karierze zawodowej

  • Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań

Twoje następne stanowisko to

Product Manager – narzędzia pneumatyczne,
na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

  • rozwój (dobór) asortymentu w zakresie kategorii narzędzia pneumatyczne,
  • zarządzanie produktem (poszukiwanie nowych produktów, rozwój produktu u klientów),
  • organizacja i prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów i działu sprzedaży,
  • utrzymywanie współpracy z istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych,
  • budowanie długofalowych relacji z klientem,
  • ciągły monitoring podległego rynku pod względem planowanych i przeprowadzanych inwestycji, ogłaszanych przetargów itp.

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

Przede wszystkim chęci!
Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • wiedza z zakresu narzędzi pneumatycznych – warunek konieczny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku jako przedstawiciel handlowy w branży technicznej
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • dobre zdolności komunikacyjne i nawiązywania oraz utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych
  • determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • komunikatywność
  • gotowość do pracy mobilnej, prawo jazdy kat. B

Spełniasz wymienione cechy? – zaaplikuj!

Twój zysk
  • pracowałeś na podobnym stanowisku w naszej branży? Wiesz, że sowim doświadczeniem możesz przyczynić się do rozwoju firmy. W takiej sytuacji możesz otrzymać jednorazową premię do 5000 zł netto po 6 miesiącach pracy w ramach PROGRAMU EKSPERCKIEGO. Szczegóły poznasz podczas rozmowy rekrutacyjnej.
  • samochód służbowy segment (B/C),
  • praca w godzinach 8:00 – 16:00,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w zgranym i ambitnym zespole,
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki,
  • szeroką pomoc w procesie wdrożenia,
  • szkolenie dla nowozatrudnionego pracownika w zakresie technicznym,
  • stabilną i atrakcyjną pracę w firmie o mocnej pozycji w branży,
  • regularność i terminowość wypłat,
  • nowoczesny system komunikacji i oprogramowania, usprawniający pracę pracownikom mobilnym,
  • telefon komórkowy bez limitu rozmów,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej.

Upload requirements
Zgody