Młodszy / Specjalista ds. obsługi klienta e-commerce - Wrocław

Miejsce pracy
Forma zatrudnienia
Twoja następna firma to

Pneumat System Spółka z o.o.,
której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca

  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – 42 lat doświadczenia, ponad 160 pracowników

  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników

  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy

  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w Karierze Zawodowej

  • Dbałość o bezpieczeństwo oraz komfort pracy każdego z Naszych pracowników

Twoje następne stanowisko to

Młodszy / Specjalista ds. obsługi klienta e-commerce,
na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

  • Obsługa klienta sklepu internetowego

  • Koordynowanie zamówień internetowych,

  • Obsługa zamówień internetowych w systemie ERP,

  • Tworzenie ofert i zamówień w systemie ERP dla klientów,

  • Bezpośredni kontakt z klientem, w tym aktywizacja klientów w ramach B2B,

  • Koordynacja zamówień dystrybutorów firmy (Czechy, Ukraina),

  • Testowanie nowych i istniejących funkcjonalności na stronie internetowej,

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

Przede wszystkim chęci!
Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości mechanizmów działania sklepów internetowych,

  • Umiejętności prowadzenia skutecznej sprzedażowej komunikacji,

  • Doświadczenie w sprzedaży internetowej,

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów biznesowych, dynamika, entuzjazm,

  • Samodzielności, asertywności,

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

  • Znajomosc j. angielskiego - mile widziana

  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP

Spełniasz wymienione cechy? – zaaplikuj!

Twój zysk

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Darmowy parking,

  • Praca w godzinach 8:00 - 16:00,

  • Rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę,

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych - technicznych oraz sprzedażowych,

  • Cykliczne wyjścia integracyjne dofinansowane przez pracodawcę,

  • Stałe podnoszenie własnych kompetencji zawodowych,

  • Dofinansowanie do Benefitów - karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności).

Upload requirements
Zgody