Kierownik działu marketingu - Wrocław

Miejsce pracy
Forma zatrudnienia
Twoja następna firma to

Pneumat System Spółka z o.o.,
której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca

  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – 42 lat doświadczenia, ponad 160 pracowników

  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników

  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy

  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w karierze zawodowej

  • Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań

Twoje następne stanowisko to

Kierownik działu marketingu,
na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

  • Budowanie strategii marketingowej oraz czynny udział w jej wdrażaniu,

  • Kontrola realizacji wdrożonej strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży,

  • Koordynacja i zapewnienie wykorzystania alternatywnych kanałów promocji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,

  • Opracowanie i realizacja kampanii wspierających sprzedaż,

  • Tworzenie planów marketingowych i nadzór nad ich wykonaniem,

  • Planowanie i realizacja budżetu działu marketingu,

  • Monitorowanie efektów pracy zespołu marketingu poprzez analizę kosztów, metod i wyników celem poprawy efektywności,

  • Monitorowanie rynku skierowane na potrzeby potencjalnych klientów,

  • Kierowanie i nadzór nad dystrybucją materiałów reklamowych i promocyjnych,

  • Zarządzanie podległym  zespołem w ramach działu marketingu,

  • Budowanie i wzmacnianie wizerunku Spółki,

  • Zarządzanie treścią na stronach WWW oraz w social media.

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

Przede wszystkim chęci!
Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie marketingu i zarządzania, sprzedaży lub pokrewne,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,

  • Minimum 3 lata doświadczenia w marketingu,

  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii oraz planów marketingowych,

  • Wykorzystaniu nowoczesnych kanałów komunikacji z potencjalnymi Klientami,

  • Umiejętność planowania strategicznego oraz skutecznego zarządzania projektami,

  • Wiedza na temat badań i analiz rynkowych,

  • Orientacja na działania wspierające sprzedaż,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Pasja, zaangażowanie i świadomość wartości osobistych.

Spełniasz wymienione cechy? – zaaplikuj!

Twój zysk

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę,

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych,

  • Darmowy parking,

  • Stałe podnoszenie własnych kompetencji zawodowych,

  • Dofinansowanie do Benefitów – karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna,

Upload requirements
Zgody