Doradca/Młodszy doradca ds. technicznych - Łódź

Miejsce pracy
Nr ref
Doradca/Łódź
Forma zatrudnienia
Twoja następna firma to

Pneumat System Spółka z o.o.,
 której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca

  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – ponad 40 lat doświadczenia, ponad 150 pracowników

  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników

  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy

  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w karierze zawodowej

  • Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań

Twoje następne stanowisko to

Doradca/Młodszy doradca ds. technicznych, na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

  • kompleksowe doradztwo techniczne

  • ofertowanie złożonych przez Klientów zapytań

  • promowanie i sprzedaż produktów poprzez obsługę Naszych Klientów

  • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi Kontrahentami

  • nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi Klientami

  • (pozyskiwanie Klienta, który zwrócił się do Firmy – nie odwrotnie)

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

Przede wszystkim chęci! Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego lub technicznego wyższego

  • (preferowane kierunki – mechanika i elektronika)

  • zdolności do sprawnego przyswajania wiedzy o charakterze technicznym

  • otwartości i lekkości w nawiązywaniu relacji sprzedażowych

  • motywacji do osiągania wyznaczonych celów

  • samodzielności w działaniu

  • kreatywności i pomysłowości w zakresie wdrażania innowacji

Mile widziane są
  • znajomość pakietu Office

  • zdolności negocjacyjne

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy kategorii B

Spełniasz wymienione cechy? – zaaplikuj!

Twój zysk
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych – technicznych oraz sprzedażowych

  • cykliczne wyjścia integracyjne dofinansowane przez pracodawcę

  • stałe podnoszenie własnych kompetencji zawodowych

  • dofinansowanie do Benefitów – karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanych umiejętności oraz możliwość uzyskania dodatkowej premii)

Upload requirements
Zgody