Biegliśmy w Biegu Firmowym 2017

Pobiegliśmy! W sobotę 20 maja odbył się charytatywny Bieg Firmowy, w którym jak co roku nie mogło zabraknąć reprezentacji Pneumat System. W tym roku udział wzięły aż 3 drużyny reprezentujące firmę! Najlepsza drużyna zajęła 75 miejsce, co również jest naszym rekordem. Za rok liczymy powtórkę - będzie okazja do pobicia także własnych "życiówek" oraz pomocy w kolejnym szczytnym celu!