Asystent/tka w dziale marketingu

Miejsce pracy
Nr ref
Forma zatrudnienia
Twoja następna firma to

Pneumat System Spółka z o.o.,
której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca
  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – 41 lat doświadczenia, ponad 160 pracowników
  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników
  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy
  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w karierze zawodowej
  • Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań
Twoje następne stanowisko to

Asystent/tka w dziale marketingu, na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

  • robienie zdjęć i ich obróbka,
  • pomoc przy organizacji targów i konferencji,
  • proste prace graficzne,
  • obsługa strony internetowej ( CMS )
  • wysyłka mailingów wewnętrznych (firmowych),
  • pomoc w nadzorowaniu stanów magazynowych marketingu,
  • pomoc w realizacji bieżących działań marketingu
Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

Przede wszystkim silnej motywacji oraz chęci rozwoju! Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta/tki  (preferowane kierunki: zarządzanie, marketing)
  • podstawowej znajomości photoshopa lub chęci nauczenia się,
  • prawa jazdy kat. B,
  • pozytywnego nastawieniem ‘da się’

Spełniasz wymienione cechy? – zaaplikuj!

Twój zysk

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
  • praca w godzinach 8:00-16:00
  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych
  • cykliczne wyjścia integracyjne dofinansowane przez pracodawcę
  • stałe podnoszenie własnych kompetencji zawodowych
  • dofinansowanie do Benefitów – karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna
  • darmowy parking

Upload requirements
Zgody