Asystent/tka w dziale marketingu - Wrocław

Miejsce pracy
Nr ref
Asystent/tka w dziale marketingu
Forma zatrudnienia
Twoja następna firma to

Pneumat System Spółka z o.o.,
której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca
  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – 42 lat doświadczenia, ponad 160 pracowników
  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników
  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy
  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w Karierze Zawodowej
  • Dbałość o bezpieczeństwo oraz komfort pracy każdego z Naszych Pracowników

Twoje następne stanowisko to

Asystent/tka w dziale marketingu,
na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

  • Zdjęcia produktowe, personelu, wydarzeń firmowych i ich obróbka,
  • Obsługa stron internetowych (CMS),
  • Wysyłka mailingów wewnętrznych (firmowych),
  • Pomoc przy organizacji targów i konferencji,
  • Pomoc w nadzorowaniu stanów magazynowych marketingu,
  • Pomoc w realizacji bieżących zadań marketingu.

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

Przede wszystkim chęci!
Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w dziale marketingu,
  • Znajomość programów graficznych,
  • Podstawowa znajomość narzędzi marketingu,
  • Znajomość systemów CMS / zarządzania treścią na stronie,
  • Kreatywność, zaangażowanie,
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole,
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy.

Spełniasz wymienione cechy? – zaaplikuj!

Twój zysk

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
  • Praca w godzinach 8:00-16:00,
  • Rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę,
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych - technicznych oraz sprzedażowych,
  • Cykliczne wyjścia integracyjne dofinansowane przez pracodawcę,
  • Stałe podnoszenie własnych kompetencji zawodowych,
  • Dofinansowanie do Benefitów – karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna,
  • Darmowy parking.

Upload requirements
Zgody