Asystent/Doradca w dziale realizacji inwestycji - Dolnośląskie (Wrocław)

Miejsce pracy
Nr ref
Asystent/Doradca w dziale realizacji inwestycji - Wrocław
Forma zatrudnienia
Twoja następna firma to

Pneumat System Spółka z o.o.,
której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca

  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – powyżej 40 lat doświadczenia i ponad 160 pracowników

  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników

  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy

  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w karierze zawodowej

  • Dbałość o bezpieczeństwo oraz komfort pracy każdego z Naszych Pracowników

Twoje następne stanowisko to

Asystent/Doradca w dziale realizacji inwestycji

na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

  • Dobór komponentów do instalacji sprężonego powietrza,

  • Przygotowanie ofert oraz ich realizacja,

  • Doradztwo techniczne,

  • Wykonywanie schematów instalacji oraz dokumentacji technicznej,

  • Kontakt z klientem,

  • Obsługa tematów w zakresie realizacji inwestycji.

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

Przede wszystkim silnej motywacji oraz chęci rozwoju!
Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomość obsługi AutoCAD,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Samodzielność oraz chęć uczenia się,

  • Prawo jazdy kat B,

  • Podstawowa znajomość język angielskiego,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, minimum 1 rok.

Mile widziane są
  • Doświadczenie w kontakcie z klientami,

  • Znajomość branży sprężonego powietrza lub pokrewnych.

Spełniasz wymienione cechy? – zaaplikuj!

Twój zysk

  • pracowałeś na podobnym stanowisku w naszej branży? Wiesz, że sowim doświadczeniem możesz przyczynić się do rozwoju firmy. W takiej sytuacji możesz otrzymać jednorazową premię do 5000 zł netto po 6 miesiącach pracy w ramach PROGRAMU EKSPERCKIEGO. Szczegóły poznasz podczas rozmowy rekrutacyjnej,

  • szkolenie dla nowozatrudnionego pracownika w zakresie technicznym,

  • praca w godzinach 8:00 – 16:00,

  • zatrudnienie na umowę o pracę w zgranym i ambitnym zespole,

  • szeroką pomoc w procesie wdrożenia,

  • stabilną i atrakcyjną pracę w firmie o mocnej pozycji w branży.

Upload requirements
Zgody