Asystent/ka Projektanta - Dolnośląskie (Wrocław)

Miejsce pracy
Nr ref
Asystent/ka Projektanta - Wrocław
Forma zatrudnienia
Twoja następna firma to

Pneumat System Spółka z o.o.,
której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca

  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – powyżej 40 lat doświadczenia i ponad 160 pracowników

  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników

  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy

  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w karierze zawodowej

  • Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań

Twoje następne stanowisko to

Asystent/ka Projektanta

na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

  • Wsparcie projektowo-techniczne pracy działu projektowego,

  • Podstawowe prace w środowisku AutoCad,

  • Kompletowanie dokumentacji.

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

Przede wszystkim chęci!
Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości programu AutoCad – warunek konieczny

  • Dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności,

  • Inicjatywy i zaangażowania w pracę,

  • Umiejętności pracy w zespole.

Spełniasz wymienione cechy? – zaaplikuj!

Twój zysk

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę,

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych - technicznych oraz sprzedażowych,

  • stałe podnoszenie własnych kompetencji zawodowych,

  • dofinansowanie do Benefitów – karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie grupowe PZU

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz możliwość uzyskania dodatkowej premii).

Upload requirements
Zgody